Svadobný film

 

Nezabudnuteľné chvíle zo svadobného dňa zachytené viackamerovým záznamom vo FULL HD rozlíšení. Moderné dynamické spracovanie videa zaujme obrazom a zvukom. Hlavnou výhodou viackamerového nakrúcania je, že nám neunikne nič, čo by malo navždy ostať v pamäti svadobčanov.

Ako prebieha točenie svadobného dňa?

Snažíme sa dohodnúť, aby Váš veľký deň bol podľa predstáv. Pre nás dôležitým faktom je, aby ste si vychutnali svoj svadobný deň a aby nakrúcanie bolo pre Vás zábavné a pohodlné. Doba kamerovania závisí taktiež od Vás.  Štandardne kamerujeme od rána do jednej hodiny po polnoci (v cene balíku). Prekážkou však nie je ani kamerovanie do skorého rána. Všetko závisí od vašich požiadaviek.

Každá svadba je jedinečná

 Originalitu si pripisuje za výsledok fakt, že ku každej svadbe pristupujeme osobitne. My Vám Váš veľký deň spracujeme tak, aby mal každý dobrý pocit zo sledovania a aby ste nemuseli pretáčať nudné dlhé scény. Verte, že vždy si ho radi pozriete aj viackrát.

Postprodukcia

Strih sa uskutočňuje formou výberu vizuálne najatraktívnejších záberov s prihliadnutím na dynamiku a záberovú náväznosť. Ďalej video prechádza farebnými korekciami a profesionálnym koloringom s možnosťou pridania vhodných špeciálnych efektov, vrátane titulkov a zvukovej postprodukcie. Výsledný produkt Vám ponúkame v najvyššej možnej kvalite a rozlíšení.

USB a DVD video

Výslednú svadbu dostanete v dvoch rôznych formátoch. DVD video, dva kusy v DVD rozlíšení čo predstavuje 720x576px a jeden kus na USB, ktorý je vo FullHD rozlíšení, čiže 1920 x 1080 px.

Kontakt

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať a môžete si u nás rezervovať termín. Viac v kontaktoch…